free-shipping Tasuta transport

Kõikidele ostudele alates 50€

delivery Kiire postitamine

Kaup kätte 1-2 tööpäeva jooksul

stock Kogu kaup laos olemas
×

Registration

Profiili informatsioon

Logimise info

või logi sisse

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Kasutajatugi

 

 • Saatmine ja kohaletoimetamine

  FunXpert.ee e-pood edastab kauba tellijani transpordi partnerite vahendusel, kelleks on DPD Eesti AS või Venipak Eesti OÜ. DPD-ga edastame kaubad DPD pick-up punktidesse ja Venipaki puhul kulleriga koju. Oleme kehtestanud fikseeritud saatmise hinnad olenemata saadetise mõõtudest. Sellest tulenevalt on DPD-ga saatmise hind 2,3€ ja Venipaki hind 3,6€. Mõlema firma puhul on eeldatav tarneaeg 1 tööpäev. See tähendab, et kui esitate tellimuse tööpäeval enne kella 14.00, siis kaup jõuab Teieni järgmisel tööpäeval. Kui valite tarneviisiks ise järele tulemise, siis on vaja järgi tulemise aeg kooskõlastada FunXpert OÜ-ga meili, telefoni või facebooki vahendusel. 

 • Privaatsus ja turvalisus

  Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks. Veebipoel funxpert.ee on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

 • Tagastamine ja asendamine

  Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Klient ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood funxpert.ee on nõustunud kaubale ise järele tulema. Veebipood, ei korva kauba tagastamisele kuluvat transpordi tasu.

 • Tellimine

  Toodete tellimiseks valige välja sobiv toode ja vajutage "OSTA". Seejärel ekraanile ilmuvas akanas vajutage nupule "OSTU VORMISTAMINE".  Seejärel juba suunatakse Teid ostu vormistama, mis tähendab, et peate ära täitma nõutavad väljad, et saaks kauba toimetada Teieni, valima sobiva transpordi viisi ning meelepärase makselahenduse. Kui antud tegevused on sooritatud, siis jääb vajutada veel  nuppu "ESITA TELLIMUS" ning jääge ootama juba saadetist. 

 • Tasumine ja hinnastamine

  Toodete eest tasumine käib läbi pangalingi või arve alusel. Pangalingiga saavad tasuda SWED, SEB ja LHV panga kliendid. Juhul kui ei olda eelnevalt nimetatud pankade kliendid, siis on võimalus tasuda arvega. Selleks tuleks valida makseviisiks "arvega tasumine". Arvega tasumisel pannakse kaubad teele alles pärast arve laekumist. Kõik funxpert.ee lehel kuvatavate toodete hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Minu ostukorv

Ostukorvis pole tooteid.